PSD și-a desemnat candidatul pentru Primăria Zăbrani: Florin Oltean

În urma vacantării postului de primar al comunei Zăbrani, după ce fostul primar, Marian Toader, a fost internat în penitenciar pentru a ispăși o pedeapsă cu privare de libertate, în comună vor avea loc în 27 iunie alegeri pentru funcția de primar. PSD Arad și-a anunțat oficial candidatul pentru Zăbrani în persoana lui Florin Oltean.
„Cred în transformările majore, în modernizarea și dezvoltarea comunei noastre și sunt convins că pot juca un rol important în împlinirea dorințelor de mai bine ale locuitorilor din Zăbrani. Acesta este și motivul pentru care am decis să îmi depun candidatura pentru funcția de primar, la alegerile parțiale din 27 iunie. Candidez din partea Partidului Social Democrat (PSD) cu toată încrederea că alături de o echipă puternică, putem determina transpunerea în viață a obiectivelor atât de necesare pentru comunitatea noastră. Doamne ajută!”, a declarat Florin Oltean, candidatul PSD la primăria Zăbrani.

Comentarii

comentarii

Răspunde

Introduceți comentariul
Introduceți numele dumneavoastră aici

eleven − 5 =