La Spitalul Județean se deschide o secție de îngrijiri paliative cu 26 de paturi
O secție nouă de spital, cu 26 de paturi, este în curs de amenajare la Spitalul Județean din Arad. Este vorba de secția de paliative, unde vor fi îngrijiți pacienți aflați în stare critică. Aceasta va funcționa într-o clădire a Spitalului Municipal, acolo până unde de curând era fizioterapia spitalului. Întregul spațiu este reamenajat în … Continue reading La Spitalul Județean se deschide o secție de îngrijiri paliative cu 26 de paturi
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed