Piesa „C’est la vie”, semnată TWO feat. Lora, lansată la finalul anului trecut, a intrat într-un timp foarte scurt în topuri muzicale internaționale.
„C’est la vie” se bucură de succes în Asia, acolo unde a devenit unul dintre hiturile momentului. La doar două săptămâni de la lansare, piesa a intrat în dance chart-ul Channel V Asia, ocupând poziția cu numărul 5. În același top se mai află și artiști precum Avicii, cu piesa „The Night”, David Guetta feat. Sam Martin, cu „Dangerous” sau Pitbull & Ne-Yo, cu piesa „Time of Our Lives”.
În plus, „Cest la vie” a intrat în playlist-ul mai multor posturi de radio asiatice, iar videoclipul este difuzat de MTV Asia. Single-ul trupei TWO feat. Lora reprezintă o continuare a hit-ului „My Passion”, lansat de fosta trupa Akcent în anul 2011, pe al cărui refren a cântat atunci tot Lora. Videoclipul piesei „C’est la vie”, în regia lui Anthony Icuagu este unul de stare, fiind filmat în mai multe locații din capitală. Alături de băieții de la TWO și Lora, în clip mai apar Pitt Leffer dar și Dorian Oswin de la Mango Records. Noul single „C’est la vie” a fost compus de trupa TWO (Mihai Gruia și Sorin Brotnei), împreună cu Dorian Oswin.
Piesa „C’est la vie” este o coproducție Mango Records și MediaPro Music.
Puteți urmări aici videclipul TWO feat. Lora – „C’est la vie”:



